درباره ما ( آنچه در باره زی‌نو نمیدانید ... ! )وبسایت زی‌نو چیست ... !؟؟

گروه مهندسی زینو در سال 1387 با موضوع انجام خدمات مهندسی در زمینه ساختمان سازی تأسیس شد و شروع به فعالیت نمود.
با توجه به دور نما و مأموریت تعریف شده در برنامه استراتژیک گروه و پس از تجزیه و تحلیل بازار کار و شناسائی فرصتها و تهدید های پیش رو و ر راستای ارائه خدمات نوین، تصمیم مدیران گروه بر ارائه خدمات در زمینه معرفی املاک استوار گردید. در این راستا برنامه ریزیهای لازم جهت انجام مأموریت تعریف شده برای گروه که همانا بیانگر رسالت آن می باشد به عمل آمده و مجوزهای لازم از مراجع مربوطه اخذ گردید و با لطف و عنایت خداوند متعال برای دستیابی به آن می کوشیم .
هر یک از ما در زندگی روزانه به نحوی با مشکلات رفت و آمد، کمبود وقت، کمبود جای پارک ماشین، آلودگی هوا، هماهنگی جهت بازدید ملک سر و کار داشته ایم یا خواهیم داشت و طعم تلخ آن را چشیدهایم، خواه در جایگاه خریدار یا فروشنده یا مشاور املاک. خواه به صورت پیاده یا سواره. ولی باید دانست که میان درک مشکلات و ارائه راه حل های مناسب برای آن ها فا صله قابل ملاحظه ای وجود دارد.وب سایت "زی نو" با ایجاد بستر مناسب امکاناتی را فراهم نموده است که از طریق آن مالکان با ثبت‌نام در سایت و ورود اطلاعات ملک خود میتوانند به سرعت و بصورت رایگان اعلان فروش ملک خود را به اطلاع خریداران و مشاوران املاک برسانند. از طرف دیگر خریداران تنها با 2 کلیک میتوانند،ملک و مشاوران املاک مورد نظر خود را بیابند.
و به این روش هدف مدیران سایت که همانا کاهش رفت و آمدهای غیرضروری صرفه جویی در وقت و هزینه مالکان، خریداران و مشاوران املاک می باشد، محقق خواهد شد.23 دی 1398

گروه مهندسـی
زی‌نـــــــــــو